חנות - מוצרים

רק אצלנו באתר הבית: הערכה השלמה והמשתלמת! 

הנחה מיוחדת לזמן מוגבל:

>> ערכת "המסע אל ממלכת הלב" לילדי הגן וכיתות א' – 330 ש"ח בלבד (במקום 360 ש"ח) – כולל דמי משלוח

אפשרות להנחה בקנייה מרוכזת בתיאום טלפוני  050-722-5205

  • ניתן לבחור ולשלם בחנות האתר באמצעות חשבון PAYPAL או באמצעות PAYPLUS (כרטיסי אשראי – למעט אמריקן אקספרס). 
  • כמו כן ניתן לשלם באמצעות אפליקציית BIT, PAYBOX, חיוב אשראי דרך הטלפון, או בהעברה בנקאית בתיאום טלפוני למספר: 050-722-5205.
  • אנו שולחים את המוצרים באמצעות דואר רשום (מגולם בעלות כל רכישה). כחלק מהטיפול בהזמנה נשלח אליכם את מספר המשלוח ותוכלו לעקוב אחריו באתר מעקב המשלוחים של דואר ישראל. איסוף המוצר באחריותכם וייעשה בידיכם בסניף הדואר הקרוב למקום מגוריכם. זמן המשלוח: כשבוע.
  • אם ברצונכם שהמשלוח יישלח אליכם באמצעות משלוח אקספרס (בתוך יומיים עד הבית), הוסיפו לעגלת הקניות את המוצר: משלוח עד הבית (בתוספת עלות של 35 ₪.) לפני שאתם משלמים עבור תוספת משלוח אקספרס אנא בדקו האם משלוח אקספרס אכן פועל באזור מגוריכם. אם אינו פועל – המשלוח יישלח כרגיל בדואר רשום.
  • למזמינים משלוח לחו"ל – יש להוסיף את המוצר "משלוח לחו"ל" לסל הקניות שלכם והמוצר/ים יישלח/ו אליכם ישירות בעלות של 120 ש"ח. 
  • כשאתם ממלאים פרטים למשלוח אנא מכם: הקלידו את שמכם,  שם הרחוב, מספר הבית, כניסה, מספר דירה ועיר מגוריכם כולל מיקוד עדכני.
    יש להקליד כתובת מייל למשלוח חשבונית ושמירת קשר.

לקוחות יקרים: אנו משקיעים מאמצים ניכרים באיכות המוצר. במקרה ובפתיחת הערכה תגלו חוסר בחוברת- ההסבר או פגם אחר: יש אפשרות להוריד את קובץ החוברת כאן בחנות האתר, או לשלוח הודעה עם פרטים מדויקים ואנחנו נדאג לשלוח את החסר/ הפגום במהירות.
מספר לקשר: 0507225205 שרון מעיין. איתכם הסליחה ובהצלחה!