סדנאות וקורסים

אנו מציעים מגוון סדנאות קלפים וקורסים:

הסדנאות הן סדנאות חוסן נפשי, המיועדות כולן ללימודי השפה והכלים לשימוש בה.
הן כוללות התנסות בקלפים, חקר אישי של שדונים וכוחות של כל משתתף בסדנה, הדגמות ומצגת.

ניתן לערוך סדנאות קלפים אלו עבור צוותים מקצועיים מכל התחומים, לילדים או בני נוער, להורים, להורים וילדים, חדרי מורים, מפגשי חברים ובבתים פרטיים.
כל סדנאות החוסן מועברות על ידי צוות מקצועי ומיומן של אנשי טיפול ומאמנים, מנחי קבוצות ויועצים ארגוניים שעברו הכשרה בהנחיית השפה.

*הסדנאות מועברות בחלקן על די אפרת מעיין ובחלקן ע"י צוות מקצועי ומיומן של אנשי טיפול ומאמנים, מנחי קבוצות ויועצים ארגוניים שעברו הכשרה בהנחיית השפה.

קצת על סדנאות קלפים

סדנאות קלפים מיועדות להורים, מטפלים רגשיים, פסיכולוגים ואנשי חינוך, המעוניינים בכלים נוספים שיסייעו להם להגיע אל נפשו של המטופל – יהיה האחרון ילד או מבוגר. הקלפים מאפשרים הגעה אל עומק העניינים הרגשיים המטרידים את המטופל, שכן הם נתפסים ככלי משחק ולאו דווקא ככלי טיפולי, ולכן משיגים יותר שיתוף פעולה. קלפי ארץ יצורי הנפש הם קלפים צבעוניים ומרתקים בפני עצמם, ולכל אחד יש שם יחיד ומיוחד שמחבר את המטופל אל האסוציאציות והרגשות הפרטיים שלו. הטיפול בעזרת הקלפים הללו הופך את החוויה המשותפת של מטפל-מטופל להרבה יותר נוחה, ומשיג תוצאות מצוינות על פי דיווחים שאנחנו מקבלים מכל הארץ ומכל המגזרים.

אתם מוזמנים להצטרף אל סדנאות קלפים שמעניינות אתכם, ולהתרשם מהיכולות המופלאות של הקלפים בעצמכם.

לקבלת מידע נוסף אודות סדנאות הקלפים של ארץ יצורי הנפש חייגו עכשיו 050-7225205 או צרו עמנו קשר דרך האתר.
נשמח לעמוד לשירותכם.