תקנון האתר

האתר הינו חנות וירטואלית המופעלת ע"י ארץ יצורי הנפש. השימוש והקניה באתר הם בהתאם לתקנון זה. השימוש באתר מותנה בהסכמה לתנאים המפורטים בתקנון כלשונם. לקוח המבצע פעולת קניה באתר מצהיר בעצם ביצוע הקניה – כי הוא מודע לתקנון באתר ולכללים החלים על רכישת מוצרים באתר וכי הוא ער ומסכים לכללים אלה, מסכים לתחולתם על פעולת הרכישה וכי לא תהיה לו כל טענה או תביעה כנגד ארץ יצורי הנפש.

1. תנאי השתתפות

רשאי לבצע פעולה באתר, כל אדם תושב מדינת ישראל בן 18 ומעלה, אשר ברשותו כרטיס אשראי תקף של אחת מחברות האשראי: ויזה כ.א.ל ,ויזה אלפא, דיינרס קלאב ישראל, אמריקן אקספרס ,ישראכרט. מבלי לגרוע מהאמור לעיל, תנאי מוקדם לאישור פעולה באתר הוא אישור של חברת האשראי אשר דרכה התחייב המשתתף לבצע את הרכישה.

2. ביצוע הזמנה

רכישת המוצרים בחנות ארץ יצורי הנפש מתבצעת באמצעות סימון בעגלת הקניות.
לאחר ביצוע ההזמנה תקבל הודעה ראשונית על קליטת פרטי הזמנתך, המעיד על קליטת ההזמנה במערכת בלבד. אישור סופי יינתן עם חיוב התשלום.
רק לאחר שצוות האתר יסיים לבדוק את פרטי כרטיס האשראי שלך וקיבל את אישור חברת כרטיסי האשראי לביצוע הרכישה, תיחשב הצעתך כברת ביצוע ויתחילו כל תהליכי אספקת המוצרים שהזמנת.

אם יחול שיבוש ו/או טעות בתיאור המוצר ו/או השירות, בתמונתם, תיאורם, מחירם או בכל פרט אחר, יהיה רשאי צוות האתר לבטל את רכישתך ואתה לא תחויב בכל תשלום בגין ההזמנה שבוטלה.

3. פרטי המשתמש
בעת ביצוע הפעולה בחנות ארץ יצורי הנפש יידרש המשתתף להכניס למערכת את הפרטים הבאים : ת.ז /ח.פ ,שם פרטי, שם משפחה, שם, טלפון, יישוב, דואר אלקטרוני, ופרטי תשלום.
רישום פרטים אישיים שקריים הינה עבירה פלילית. נגד מגישי פרטים שקריים יינקטו פעולות משפטיות ,לרבות תביעות נזיקין בגין נזקים שעלולים להיגרם למפעילי האתר.

ארץ יצורי הנפש מתחייבת שלא להעביר פרטי לקוחות בשום צורה ודרך לצד שלישי.

4. תשלום ואספקה
לאחר סיום ביצוע הרכישה בחנות ארץ יצורי הנפש המשתתף מחויב מיידית בתשלום מלא בגין המוצר לפי מס' התשלומים אשר אושר בהזמנה. זמני האספקה להם אנו מתחייבים הם עד 14 ימים (להלן:" מועד האספקה").
חישוב מועדי האספקה יהיה על פי ימי עסקים, דהיינו ימים א`-ה`, למעט ימי שישי, ערבי חגים ומועדים, שבת וימי חגים ומועדים. יחד עם זאת, צוות האתר עושה כמיטב יכולתו להקדים את זמן האספקה .
המחירים באתר כוללים מע"מ.

אספקת המוצרים באמצעות שליחים תתבצע בהתאם לתנאי האספקה של חברת המשלוחים מטעם האתר , ובכפוף לרשימת הישובים בהן מתבצעת שליחות עד הבית. במידה ואין ביכולתה של חברת המשלוחים מטעם האתר לבצע את משלוח עד לבית הלקוח מכל סיבה שהיא, לרבות בשל תנאי מזג אוויר ו/או מצב בטחוני העלול לסכן את חיי המשלחים, יובהר העניין ללקוח וימצא פתרון חליפי המקובל על שני הצדדים. יובהר בזאת, כי בכל הנוגע לביטול משלוח בשל התנאים שצוינו לעיל, יהיו מפעילי חנות ארץ יצורי הנפש הפוסקים הבלעדיים.

הננו עושים מאמצים ניכרים כדי שהמוצרים שלנו יגיעו ללקוחותינו באופן שלם ומהיר הננו מתנצלים מראש אם נפלה טעות או נגרמה עוגמת נפש.
המשלוח נעשה בדרך דואר רשום של דואר ישראל: המשלוח מקבל מס. משלוח אותו אני שולח במייל / ס.מ.ס אל הלקוח כדי שיוכל לעקוב אחר המשלוח באתר מעקב אחר דואר רשום של דואר ישראל.

דואר ישראל מתייעל- אך לפעמים יש תקלות ולכן על הלקוח/ה לעקוב אחר המשלוח ובאחריות הלקוח/ה לאסוף אותו בזמן על פי ההודעה שנשלחה אליו/ ועל פי המעקב באתר דואר ישראל.
אם נפתחה האריזה הכללית והלקוח נוכח כי נשלחה אליו ערכה שלא בשפה שהוא ביקש יתקשר הלקוח/ה אל " ארץ יצורי הנפש" למס. 0507225205 כדי לתאם תיקון הטעות.
אין לפתוח את אריזת השרינק ( השקופה ) של הערכה- יש להשאירה שלמה!
במקרה ובאתר אין כלי נכון לתשלום מבחינת הלקוח/ה יתקשר הלקוח לארץ יצורי הנפש: 0507225205 ונמצא פתרון מתאים לתשלום.

נשמח לקבל הצעות ייעול ורעיונות וזאת באמצעות דף הפייסבוק : מדברים בשפת ארץ יצורי הנפש

5. ביטול הזמנה שבוצעה בחנות ארץ יצורי הנפש
ניתן לבטל רכישת מוצרים בתוך 14 (ארבעה עשר) ימים מיום קבלתם, כשהם ארוזים באריזתם המקורית השלמה.

לאחר בירור פנייתך יש להחזיר את המוצר באמצעות הדואר לכתובת אשר תינתן לך. לאחר החזרת המוצרים תזוכה במחיר ששילמת עבורם (לא כולל דמי משלוח), ובניכוי עלות שליחות ההחזרה (במידה וקיימת). אם המוצר נבדק על ידי צוות האתר ונמצא שהוא לא הוחזר כחדש, באריזתו החדשה השלמה והמקורית, לרבות כל מרכיבי המוצר והאריזה אין צוות האתר מחויב לאשר את החזרת המוצר ובמקרה כזה ישלח המוצר חזרה ללקוח.

 נוהל ביטול:

* ביטול עד שבועיים לפני הסדנא – הסכום יוחזר במלואו
* ביטול השתתפות פחות משבועיים מיום הסדנא –  תוחזר חצי מעלות ההרשמה
* החל מ- 3 ימים לפני הסדנא לא יינתן החזר כספי  אלא רק אפשרות לקבלת קלפים או ספרים בתמורה לתשלום (למעט נסיבות חריגות שאינן תלויות במזמין)

 
6. תקינות מוצרים

במקרה בו המוצרים אותם קיבלת לא היו תקינים בעת קבלתם, לא תחויב בדמי המשלוח, אריזה, דמי החזרה או דמי טיפול.

אינך רשאי להחזיר או להחליף מוצרים הניתנים להקלטה, שעתוק או שכפול, שאריזתם המקורית נפתחה, אלא אם התברר שהם פגומים. במקרה של מוצר פגום אתה רשאי לשלוח לצוות האתר את המוצר בצירוף מכתב המתאר את הבעיה במוצר. לאחר שנקבל את פנייתך, נשלח אליך שנית את המוצר על פי הזמנתך המקורית ובלבד שהוא נמצא במלאי. הזכות להחזיר או להחליף מוצר ו/או שירות כפופה לסייגים נוספים כאמור בסעיף 14ג לחוק הגנת הצרכן, תשמ"א – 1981.

7. תנאים נוספים

ארץ יצורי הנפש לא ישא באחריות בכל מקרה בו רכישה של משתתף לא תתקבל במערכת ו/או לכל בעיה טכנית אחרת לא מאפשרת לגולש לרכוש מוצרים.

צוות האתר שומר לעצמו את הזכות לשנות מחירים ללא כל הודעה מוקדמת.

במידה ותחול טעות בהדפסה, בתיאור המוצר, ו/או במחירו, בתנאי התשלום , בתמונת המוצר או בכל חומר הדפסה אחר ,או בקבלת הנתונים ממבצע פעולה באתר, רשאי צוות האתר, אך לא חייב, לבטל את הרכישה הספציפית.

ארץ יצורי הנפש שומרת על זכותה לשנות תקנון וכללי השתתפות אלו מעת לעת. 

הסכם הגנת זכויות יוצרים

הסכם הגנת זכויות יוצרים להלן: כל הזכויות שמורות למחברת: אפרת מעיין- יוצרת שפת: "ארץ יצורי הנפש"- קלפים טיפוליים "ארץ יצורי הנפש", כלי דיגיטאלי לשימוש בקלפי "ארץ יצורי הנפש."
ספר טיפולי: "המסע לשדונזיה", חוברת לתרגול, פוסטרים, ערכה לגנים: "המסע אל ממלכת הלב" הכוללת: ספר, קלפים, דמויות כף-יד, שירים מקוריים, סדנאות והשתלמויות.

כללי:

  • אין לשכפל, להעתיק, לצלם, להקליט, לאחסן במאגר מידע, לשדר או לקלוט בכל דרך, או בכל אמצעי אלקטרוני, אופטי, מכני או אחר – כל חלק שהוא מן החומר
    המופיע בספר זה. 
  • שימוש מסחרי בכל סוג שהוא בחומר הכלול במוצרי: "ארץ יצורי הנפש"- אסור בהחלט אלא ברשות מפורשת ובכתב מאת המחברת.

הואיל ורכשתי ממוצרי "ארץ יצורי הנפש" והנני עומד/ת להיחשף לחומר מקורי מקצועי הכולל טקסטים ו/או ציורים מקוריים (להלן: "החומר")
אני מתחייב/ת בזה כדלקמן:

  1. לשמור על המידע בסודיות מוחלטת, לא לעשות בו שימוש ולא לנצלו, אלא רק למטרות הנדרשות לצורך שיתוף הפעולה ביננו בכל זמן נתון, לרבות לאחר סיום הקשרים העסקיים.
  2. לא להעתיק ו/או להרשות לצד שלישי כלשהו ו/או לגרום לצד שלישי כלשהו לבצע במידע החסוי שכפול, העתקה, צילום, תדפיס וכל צורת העתקה אחרת ולהחזיר כל מסמך ו/או חומר אחר שיועבר.
  3. לא לפרסם ולא לעשות כל שימוש בכל צורה שהיא בין בעצמי ובין באמצעות אחרים במידע החסוי שיועבר אלי ו/או שיוצג בפני ו/או שייודע לי במהלך ההתקשרות.
  4. התחייבותי לפי כתב התחייבות זה הינן בלתי חוזרות.

באישור הנ"ל הנני מאשר/ת כי קראתי והבנתי את כל האמור בכתב התחייבות זה.

Ⓒ U.S Copyright Office ipt 1-579-166-1411 2017 הקלפים – ארץ יצורי הנפש
Ⓒ U.S Copyright Office ipt 4501-797-1-717 2017 הספר- "המסע לשדונזיה"

בברכת קנייה מהנה

אפרת מעיין – ארץ יצורי הנפש